• Reduced price

Tlen inhalacyjny 14L - z maską

PLN79.95
PLN65.56 Save 18%
VAT included

DLA KOGO? Dla każdego, kto chce zwiększyć swoją wydajność fizyczną, a także odporność psychiczną. Dla tych, którzy spędzają dzień w pomieszczeniach bez dopływu świeżego powietrza i tym samym narażają się na działanie dwutlenku węgla. Dla osób uczących się, które mają problemy z koncentracją. Dla kierowców spędzających długie godziny w samochodzie. Podczas długich, męczących i nużących podróży w zamkniętym pojeździe w otoczeniu samochodowych spalin.

Ceny widoczne po zalogowaniu!

Quantity

  Zasady dostawy

Odbór w sklepie, bądź wysyłka kurierem DPD

  • OXYPRO Ożywia Twoje ciało i umysł. - Uzupełnia niedobór tlenu spowodowany wysiłkiem fizycznym, wysokościami, wyczerpaniem czy stresem - Zawodowi sportowcy używają go w celu zwiększenia wydolności, wytrzymałości oraz poprawy szybkości.
  •  OXYPRO pozwala na szybszą regenerację po intensywnym treningu - zwiększa wytrzymałość i wydolność w czasie jego trwania.
  •  OXYPRO orzeźwia umysł, dotlenia mózg i oczyszcza drogi oddechowe. - Środek w 100% naturalny i bezpieczny, zawierający aż 99% czystego tlenu. Pozostały 1% to neutralne powietrze oraz aromaty

Ilość wdechów - 140. Pojemność 14 litrów.

1976 Items

You might also like